خرید ویلا در تهراندشت

یکی از مناطقی که هدف خرید ویلاهای لوکس و جذاب قرار دارد، منطقه تهراندشت در کردان است که در بخش پایینی رشته کوه البرز واقع شده است. این منطقه از آب و هوایی عالی برخوردار بوده و از این جهت خرید ویلا در تهراندشت رونق بسیار زیادی دارد. به همین تناسب ساخت و ساز ویلا نیز در این مناطق جریان داشته و همچنان می توانید در عین حال نسبت به خرید ویلا یا ساخت و ساز آن در این مناطق اقدام کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا از چند و چون خرید ویلا در تهراندشت و نکات مهم آن، بیشتر بدانیم.

برای دسترسی به منطقه تهراندشت، لازم است که از مسیر اتوبان تهران کرج و پس از آن کرج قزوین نیز مهیا است. با عبور چند کیلومتری از کرج، به منطقه تهراندشت رسید. از طرفی دیگر فاصله خیابان اصلی تهراندشت تا میدان آزادی، به اندازه 69 کیلومتر بوده و در صورتی که ترافیک زیادی در مسیر وجود نداشته باشد، چیزی نزدیک به یک ساعت در مسیر خواهید بود.

در این منطقه آب زیرزمینی زیادی وجود دارد و شکل جغرافیایی آن شبیه به یک دره است. بخش های پایین دره، مناطقی چون سرخاب را داریم. آب های زیرزمینی این منطقه، باعث شده تا شرایط آب و هوایی و کشت و سرسبزی، به شکلی عالی برقرار بوده و این خود یکی از دلایل جذب ویلاسازی در این مناطق به حساب می آید. به جز این مناطق اطراف چون ابراهیم آباد، اران، ازنق، اسکول دره، اسماعیل آباد، اغلان تپه، امین آباد، باغ چاوشی، بانو صحرا، بریان چال، پرگه، باغبان کلاچی، باغ ناصری، حاجی آباد، حسن آباد، خورانک، خوروین، خیرآباد، درخشانیه، دهکده طالقانی، زعفرانیه، زکی آباد و … نیز در شرایط مشابهی قرار دارند.

برای خرید ویلا در تهراندشت به چه نکاتی توجه کنیم؟

در صورتی که می خواهید در تهراندشت نسبت به خرید ویلا اقدام کنید، یکی از نکات مهمی که باید در این خصوص مد نظر قرار دهید، نزدیک بودن ویلا به رودخانه کردان است. رودخانه کردان از این منطقه عبور کرده و ویلاهایی که در نزدیکی بیشتری به آن قرار دارند، به لحاظ آب و هوایی و جذابیت رتبه برتری داشته و البته در رده قیمتی بالاتری نیز قرار می گیرند.

باغات فراوان و شهرک سازی های متنوع در این منطقه نیز باعث شده است که رونق بیشتری در منطقه ایجاد شده و می توانید منطقه ویلایی خود را در جایی از تهراندشت انتخاب کنید که به این لحاظ نزدیکی بیشتری به منطقه سرسبز و باغات آن داشته باشد.

ویلا در تهراندشت

بیشتر ساکنین تهراندشت کرج را مردمی تشکیل می دهند که ساکن تهران یا کرج بوده و برای گذراندن تعطیلات خود ویلاهایی را در این مناطق خریداری کرده اند. باشگاه های اسب سواری، تفریحات مجاور رودخانه کردان، باغات و … از تفریحات و اهداف گردشگری در این منطقه به شمار می آیند.

از اصلی ترین مزایای خرید ویلا در این منطقه می توان به سطح آب مناسب در این ناحیه، خاک حاصل خیز، تابش نور خورشید عالی، دسترسی مناسب به تهران و کرج و … اشاره کرد.

سرمایه گذاری با خرید ویلا در تهراندشت

اگر قصد شما از خرید ویلا به شکلی سرمایه گذاری در املاک نیز باشد، باید به این نکته بپردازیم که با توجه به افزایش قیمت ها در این منطقه و روند رو به رشدی که به خود گرفته است، خرید ویلا در تهراندشت به لحاظ سرمایه گذاری نیز مقبول بوده و به نظر می رسد که آینده اقتصادی خوبی به همراه داشته باشد. به ویژه آن که این منطقه روز به روز به شکلی موثرتر ساخته شده و امکانات رفاهی آن افزایش می یابد؛ از این بابت می توان رشد قیمت ویلا در تهراندشت را صعودی دانست و این سرمایه گذاری در این حوزه را توجیه پذیر می سازد.

کلام آخر

در صورتی که به قصد داشتن ویلای تفریحی یا سرمایه گذاری، به دنبال خرید ویلا در کرج در یکی از مناطق خوش آب و هوای نزدیک تهران و کرج هستید، تهراندشت می تواند یکی از مقاصد برتر به شمار آمده و شرایط مثبت همه جانبه ای به همراه داشته باشد. شما برای خرید ویلا به چه نکات و فاکتورهایی توجه می کنید و چه تجربه ای در این خصوص دارید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

فهرست